Aktualności

Karma wraca! Uwaga!

Zdarzyło się Tobie wdepnąć w psie g…, albo czy widziałeś, jak dziecko bawiąc się umorusało psimi odchodami? Karma wraca. Zawsze. Wiele się już u nas zmieniło i za to dziękuję, ale ku przypomnieniu wszystkim właścicielom piesków – warto i trzeba …

więcej »

Wesołego Alleluja!

Wszystkim ełczanom, naszym gościom przyjaciołom i sympatykom Ełku życzę zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Z tajemnicy Wielkiej Nocy niech płyną siła i i radość. Życzę dobrego świątecznego czasu. Pozdrawiam ełczan przebywających w innych miastach, miejscowościach w Polsce, Europie …

więcej »

Streetworkerzy rozpoczęli pracę na 5 ełckich podwórkach

Na ełckich podwórkach pracę z dziećmi, młodzieżą oraz całymi rodzinami, rozpoczęli streetworkerzy, animatorzy uliczni oraz młodzi liderzy. (Łącznie 15 osób).

więcej »

W marcu rusza nabór wniosków na wsparcie usług społecznych na terenie miasta i gminy Ełk

W 2019 r. dostępna będzie kolejna pula środków unijnych dla Ełku w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Z łącznej kwoty prawie 15 mln zł, aż 11 mln zł będzie przeznaczone na projekty z zakresu włączenia społecznego.

więcej »

Nowy harmonogram przyjęć w Poradni Rodzinnej, MOPS oraz Poradni profilaktyczno – konsultacyjnej

W Poradni Rodzinnej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz poradni profilaktyczno – konsultacyjnej funkcjonuje nowy harmonogram przyjęć dla mieszkańców Ełku na rok 2019.  Porady udzielane są bezpłatnie.

więcej »