Ełczanki i Ełczanie...
Dziękuję!
Tomasz ANDRUKIEWICZ

Z sercem dla Ełku...
#rozwaga
#energia
#doświadczenie

Programy i plany

Od 18 lat konsekwentnie realizujemy wizję rozwoju Ełku, która określona została w strategii naszego miasta. Możliwe jest to dzięki zaangażowaniu, współpracy wielu ludzi, organizacji i instytucji.

Program rozwoju Ełku do roku 2029 z perspektywą do 2032 roku powstał w oparciu o liczne rozmowy z Ełczankami i Ełczanami w ciągu ostatnich tygodni. Rozmawialiśmy o potrzebach, marzeniach i pomysłach, a także o codziennych trudnościach. W czasie tych spotkań analizowaliśmy możliwości realizacji pomysłów. Możliwości organizacyjne i finansowe.

Wiemy, że w samorządzie wszystko zaczyna się od dobra wspólnego – czyli tego, z czego wspólnie korzystamy i za co jesteśmy współodpowiedzialni. Ełk to nasze dobro wspólne. To troska o ludzi i wszystko, co nas otacza. Stowarzyszenie Inicjatywa Społeczna Dobro Wspólne jako niepartyjne stowarzyszenie od ponad 25 lat odpowiada na potrzeby Ełczanek i Ełczan i uczestniczy w zarządzaniu miastem i powiatem.

Aby sprostać oczekiwaniom, potrzebom, aspiracjom i marzeniom Ełczan proponujemy realizację inwestycji i innych działań, które sprawią, że nasze miasto będzie się jeszcze dynamiczniej rozwijało.

Tylko praca zespołowa przynosi efekty. Samorząd to współpraca, szacunek i szukanie nowych rozwiązań. Tak działamy od lat. Dlatego prezentując program rozwoju przedstawiam Dobrą Drużynę, która z SERCEM DLA EŁKU kierując się #ROZWAGĄ, mając dobrą #ENERGIĘ i posiadając #DOŚWIADCZENIE będzie realizować mądre pomysły i działania na rzecz Ełczanek i Ełczan.

29 kandydatek i kandydatów do Rady Miasta i kandydat na Prezydenta Ełku to nasz zespół. Są z nami również kandydaci do Rady Powiatu Ełckiego ze starostą Markiem Chojnowskim na czele oraz liczni sojusznicy i przyjaciele. Reprezentujemy wielkie wartości, mamy różne doświadczenia życiowe, działamy w wielu środowiskach.  Z dala od polityki, sporów, szanując innych.

Z tym przesłaniem przedstawiamy pomysły, z którymi wejdziemy w 600-lecie utworzenia Ełku. Miasta, dla którego warto poświęcić swą działalność.

 

Tomasz Andrukiewicz – Prezydent Ełku

Najświeższe aktualności znajdziesz na moich kanałach społecznościowych