Ełczanki i Ełczanie...
Dziękuję!
Tomasz ANDRUKIEWICZ

Z sercem dla Ełku...
#rozwaga
#energia
#doświadczenie

Weekendowe spotkania i prezentacje

Kandydatki i kandydaci na radnych miejskich i powiatowych z Dobra Wspólnego w sobotę spotykali się z mieszkańcami Ełku w różnych częściach miasta, które na czas wyborów podzielone są na trzy okręgi. Była to okazja, by lepiej poznać kandydatów w czasie rozmów, a także po przeczytaniu materiałów wyborczych, którymi dzieliła się dobra drużyna. We wszystkich spotkaniach uczestniczył Prezydent Tomasz Andrukiewicz

Choć sobotni poranek był chłodny, z przelotnym deszczem, to spotkania, które rozpoczęli kandydaci z okręgu nr 3 na os. Tuwima i os. Północ II obfitowały w liczne rozmowy i dłuższe dyskusje na temat naszego miasta. Krótki deszcz zakończył spotkania w okręgu 3, ale słońce, które wyszło zza chmur po godz. 10.00 towarzyszyło do końca dnia spotkaniom w innych częściach miasta.

Kandydatów z okręgu nr 2 można było spotkać m.in. przy ul. Armii Krajowej, Wojska Polskiego, Mickiewicza, Gdańskiej i w Parku Solidarności oraz na promenadzie.

W okręgu nr 1 kandydaci spotykali się z ełczanami przy ul. Kilińskiego, Kochanowskiego, Targowej, Jana Pawła II, Matki Teresy z Kalkuty, Wielkanocnej, a także w sklepach i punktach usługowych.

Także niedziela była okazją do kolejnych spotkań na targowisku miejskim, które licznie odwiedzają mieszkańcy Ełku i okolic. Typowo marcowa pogoda – na przemian bez deszczu, z deszczem i gradem – nie była przeszkodą w rozmowach i spotkaniach, w czasie których dzieliliśmy się swoim programem, pomysłami na przyszłość oraz krówkami, długopisami i jabłkami.

We wszystkich spotkaniach uczestniczyli wolontariusze i rodziny kandydatów z KWW Dobro Wspólne 2024.

Materiał filmowy pokazuje jak wyglądały te spotkania.

Najświeższe aktualności znajdziesz na moich kanałach społecznościowych