Popierają mnie…

Popierają mnie…

KOMITET HONOROWY TOMASZA ANDRUKIEWICZA

KANDYDATA NA PREZYDENTA MIASTA EŁKU

Przedsiębiorcy:

  • Mieczysław Wasilewski – właściciel firmy deweloperskiej Wasilewski Developer w Ełku
  • Piotr Basiewicz – deweloper, właściciel firmy DORYB w Ełku
  • Marek Skrocki – właściciel firmy deweloperskiej KING w Ełku z rodziną
  • Ryszard Łukasik – właściciel Salonu Renault i Dacia w Ełku z rodziną
  • Waldemar Surawski – przedsiębiorca, założyciel Piekarni i cukierni „Karmelek” w Ełku
  • Wiesław Mieczkowski – Prezes Zarządu Serwistal Ełk
  • Sylwester Bogusz – właściciel pensjonatu i restauracji „Fregata” w Ełku
  • Andrzej Abramczyk – Prezes Zarządu Gospodarstwo Jeziorowe w Ełku
  • Wojciech Andrzej Janiak – szef firmy projektowej „Abakus Architekt” w Ełku
  • Wojciech Merchelski – WGN Nieruchomości w Ełku
  • Klemens Rydzewski – Właściciel hotelu i sieci sklepów „Rydzewski”
  • Gienadij Baklanov – Dyrektor firmy Prodeko Ełk
  • Grzegorz i Arkadiusz Morusiewicz – Bracia, właściciele firmy deweloperskiej „Dom Ełcki” Morusiewicz
  • Waldemar Roszkowski – Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „ŚWIT” w Ełku
  • Paweł Matysiuk – Zastępca Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „ŚWIT” w Ełku
  • Dariusz Baklarz – właściciel Centrum Handlowego ATU w Ełku

Lekarze:

  • dr n. med. Tomasz Lewandowski – chirurg
  • Ewa Piktel – lekarz onkolog
  • Irena Markowska – lekarz internista i radiolog
  • Zbigniew Kuźmicki – lekarz laryngolog
  • Andrzej Gierczak – lekarz okulista
  • Irwina Zaborowska – Kłoczko – lekarz internista, alergolog, pulmonolog

Pedagodzy, artyści, ludzie kultury, prawnicy:

  • Janusz Majewski – reżyser filmowy, scenarzysta, wykładowca
  • Piotr Karpienia – muzyk, finalista programu „Mam talent”
  • Ewa Awramik – nauczyciel sztuki
  • Daniel Szejda – muzyk
  • Maria Terlecka – artysta muzyki organowej i pedagog
  • dr hab. Katarzyna Makal Żmuda – pianistka i pedagog
  • dr Rafał Sulima – organista, wokalista, dyrygent
  • Helena Ćwiek – nauczyciel wychowawca Tomasza Andrukiewicza z I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Ełku (z Rodziną)
  • Barbara Święcińska – nauczyciel wychowawca Tomasza Andrukiewicz ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ełku
  • prof. dr hab. Bolesław Rafał Kuc – uznany autorytet z szeroko pojętego zarządzania, audytu i kontroli
  • dr płk Eugeniusz Tomaszewicz – Prezes Ełckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
  • Władysław Markowski – historyk, nauczyciel
  • dr Rafał Żytyniec – kulturoznawca, historyk
  • Marcin Wojciechowski – prezenter Radia Zet
  • Adam Paliwoda – adwokat

Sportowcy:

  • Remigiusz Karpiński – wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Ameryki Północnej i Południowej w Karate Kyokushin, Prezes Ełckiego Klubu Karate Kyokushin
  • Cezary Zamana – kolarz, zwycięzca Tour de Pologne w 2003 roku
  • Mateusz Zawadzki – Czołowy zawodnik sekcji MMA w Ełku, zawodnik KSW
  • Tadeusz Zemel – trener wioślarstwa
  • Sylwester Jankowski – brązowy medalista Mistrzostw Świata Viet Vo Dao

Działacze społeczni:

  • Andrzej Bach – pierwszy przewodniczący ełckich struktur NSZZ „Solidarność”
  • Jan Bielewicz – prezes Klubu Przyjaciół Ełku w Chicago